درباره غرفه سازی ترسیم

شرکت مهندسی معماری و طراحی داخلی ترسیم Tarsim stands builder and booth design با بهره گیری از تیم حرفه ای معماری, عمران, گرافیک در ارائه خدماتی چون پیمانکاری پروژه های ساختمانی , دکوراسیون داخلی و غرفه نمایشگاهی فعالیت می کند. صرفه جویی در هزینه ها و ایجاد محیط زیبا و هماهنگ تخصص ماست. خلاقیت و تعهد در طراحی , نظارت و اجرای پروژه از شاخص ترین ویژگی های این مجموعه می باشد.

گروه معماری ترسيم Tarsim stands builder and booth design فعاليت خود را از سال ١٣٨٧ با طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي آغاز و پس از يك سال بخش طراحي و اجرای غرفه نمايشگاهی را راه اندازی نمود، سپس از نمايشگاه بين المللی تهران گريد غرفه سازی خود را دريافت كرده و در نمايشگاه های بين المللی سراسر كشور با شركت های معتبری همكاری نموده است. قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی ترسیم را از دیگر رقبا جدا می‌کند.

 

گروه غرفه سازی ترسیم - tarsimna

 

آتليه گروه معماری ترسيم هميشه در تلاش بوده است كه با در نظر گرفتن نياز مخاطبان و استانداردهای جهانی به روز ترين طراحی غرفه نمایشگاهی را در اختيار مخاطبان قرار دهد، به نحوی كه تاثير چندانی در قيمت طراحی غرفه نمایشگاهی تمام شده برای كارفرمايان نداشته باشد. تيم طراحان گروه معماری ترسيم متشكل از طراحانی است كه دارای مدارك بالای تحصيلی می باشند و هر كدام افتخارات و سابقه درخشانی در حرفه خود دارند.

تيم اجرايی گروه غرفه سازی ترسيم در ابتدای آغاز به كار خود متشكل از ٤ نفر بود كه با پشتكار اين متخصصان و جلب رضايت مشتريان نياز به نيروهای متخصص بيشتر هر روز بيش از پيش احساس شد تا آنجا كه در حال حاضر بيش از ٣٥ نفر نيروی خبره مشغول به كار در پروژه های اجرايی می باشند.

 

گروه غرفه سازی ترسیم - tarsimna

 

تلاش و انگيزه ای كه گروه معماری ترسيم Tarsim stands builder and booth design برای خدمت به مشتريان خود دارد نشأت گرفته از اعتماد مشتريان و كارفرمايان نسبت به اين تيم مي باشد، كه موجب شده چشم انداز های خود را فراتر برده و تلاش خود را برای خدمات به شما عزيزان افزون تر نمايد.

 

گروه غرفه سازی ترسیم - tarsimna

 

برخی نمونه طراحی و اجرا غرفه سازی ترسیم

 

از طراحی تا اجرا - غرفه شرکت بیمه دانا در نمایشگاه صنعت ساختمان - طراحی و اجرا، گروه غرفه سازی ترسیم

از طراحی تا اجرا – غرفه شرکت بیمه دانا در نمایشگاه صنعت ساختمان – طراحی و اجرا، گروه غرفه سازی ترسیم

 

مرحله طراحی تا اجرای غرفه شرکت صوفا در نمایشگاه مبلمان منزل - توسط گروه غرفه سازی ترسیم

مرحله طراحی تا اجرای غرفه شرکت صوفا در نمایشگاه مبلمان منزل – توسط گروه غرفه سازی ترسیم

 

 

غرفه شرکت ایثار کرمانشاه در نمایشگاه حمل و نقل ریلی - طراحی و اجرا توسط گروه معماری ترسیم

غرفه شرکت ایثار کرمانشاه در نمایشگاه حمل و نقل ریلی – طراحی و اجرا توسط گروه معماری ترسیم

 

 

غرفه-بیمه-پارسیان05-غرفه-سازی-ترسیم

از طراحی تا اجرای غرفه شرکت بیمه پارسیان