اجرا غرفه نمایشگاهی نمونه کار

غرفه سازی شرکت صوفا – نمایشگاه مبلمان منزل – مرداد 96

عملیات غرفه سازی شرکت صوفا در نمایشگاه مبلمان منزل مرداد ماه 96 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. شرکت صوفا در این نمایشگاه حضور داشته و در سالن 38B غرفه ای اتخاذ کرده بود که توسط گروه غرفه سازی ترسیم طراحی و اجرا گردید.

این غرفه شامل دو طبقه و متریال مصرفی آن شامل نئوپان و فلز بوده است. در ادامه به تصاویر روند اجرا پروژه غرفه سازی توجه کنید.

مرحله اول اجرای غرفه شرکت صوفا - ظهر روز اول

مرحله اول اجرای غرفه شرکت صوفا – ظهر روز اول

در مرحله اول، پس از تحویل مکان غرفه از مدیر سالن، کف ریزی انجام شده و سپس دیوار های اصلی برای غرفه سازی نصب گردید. 12 ورق نئوپان برای دیوارهای اصلی غرفه، 8 ورق بابت کف طبقه دوم غرفه نمایشگاهی ، 4 ورق نئوپان برای سقف طبقه اول (در قسمت زیرین طبقه دوم)، 2 ورق برای پله های این غرفه، 6 ورق مجموعا برای ساخت قفسه‌های گلدان‌ها و 2 ورق نئوپان برای کانترهای این غرفه نمایشگاهی به کار برده شده است.

مرحله دوم ساخت غرفه - صبح روز دوم

مرحله دوم ساخت غرفه – صبح روز دوم

در این غرفه نمایشگاهی مقدار 2 تن آهن استفاده شده است که به صورت پیچ و مهره در ابعاد 3*2 مونتاژ گردید. البته ابتدا این سازه فلزی در کارگاه ساخته و رنگ شده بود و عملیات مونتاژ غرفه سازی آن در سالن نمایشگاه صورت گرفت. برای حفظ ایستایی بیشتر و امنیت بیشتر این سازه در قسمت هایی از آن خال جوش زده شد.

در طراحی و ساخت غرفه شرکت صوفا از سازه اسپیس استفاده شد تا بتوان نورپردازی بهتری ارائه داد و در عین حال حالت سازه فلزی خود را از دست ندهد. این اسپیس ها در کارگاه رنگ شده و روز اجرا غرفه سازی به سالن نمایشگاه حمل شده‌اند.

مرحله سوم ساخت غرفه شرکت صوفا - شب دوم

مرحله سوم ساخت غرفه شرکت صوفا – شب دوم

این غرفه با ترکیب فلز و نئوپان به صورت دکوراتیو اجرا گردید به طوری که مشارکت کننده بتواند در غرفه‌های آینده خود از این سازه فلزی استفاده کند. چرا که این سازه، مدرن و به روز طراحی و البته کاملا تمیز و بدون نقص اجرا گردید تا برای مشارکت کننده سازه‌ای سالم و همیشگی باشد. با توجه به حجم آهن کشی هزینه این غرفه نمایشگاهی زیاد شد اما با توجه به اینکه این مشارکت کننده در نمایشگاه‌های متعددی در سال شرکت می‌کند و قصد دارد از این سازه بارها استفاده کند، این مدل غرفه سازی در واقع مقرون به صرفه بوده چون هزینه سالانه به میزان قابل توجهی کاهش میابد.

مرحله طراحی تا اجرای غرفه شرکت صوفا در نمایشگاه مبلمان منزل - توسط گروه غرفه سازی ترسیم

مرحله طراحی تا اجرای غرفه شرکت صوفا در نمایشگاه مبلمان منزل 96 – توسط گروه غرفه سازی ترسیم

 

دیدگاهتان را بنویسید