غرفه سازی

8 روش برای شرکت در نمایشگاه

8روش-سایت

امروزه رقابت برای شرکت در نمایشگاه بسیار زیاد شده است و برای شرکت در نمایشگاه باید خیلی سریع اقدام کرده و مراحل ثبت نام را پیگیری کنید. تا پلانی مناسب برای شما در نظر گرفته شود. حضور در نمایشگاه علاوه بر المان‌های مهم در طراحی غرفه نمایشگاهی، موقعیت مکانی در داخل نمایشگاه هم از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه 8 روش شرکت در نمایشگاه را برای سهولت کار به شما معرفی خواهیم کرد.

1.همکاران شما در نمایشگاه

معمولا در هر کسب و کاری رقبا در تلاش هستند تا سهم بیشتری از بازار بدست آورند. یکی از روش‌ها برای این منظور نمایش نام برند و خدمات و… است. برای این منظور چند روش وجود دارد و یکی از مهم‌ترین روش‌های شناخت برند شرکت در نمایشگاه است. برای اطلاع از اینکه در چه نمایشگاهی شرکت کنید، میتوانید با تبادل اطلاعات با همکاران خود از زمان نمایشگاه اطلاع پیدا کنید و همچنین از حضور آن‌ها در نمایشگاه آگاه شوید.

 2. نقش اینترنت در نمایشگاه

روش بعدی برای آگاهی از تقویم زمان‌بندی نمایشگاه استفاده از اینترنت است. گروه غرفه سازی ترسیم برای شما اطلاعات مهم از نمایشگاه‌هایی که قرار است برگزار شود، را تهیه کرده است. همچنین می‌توانید برای اطلاع از زمان برگزاری و نحوه ثبت نام، به سایت ستاد برگزاری نمایشگاه مرتبط با کسب و کار خود مراجعه کرده و تمامی اطلاعات نمایشگاه را از آن کسب کنید.

 

3. استفاده از تقویم نمایشگاه

معمولا اواخر هر سال تقویم نمایشگاه های داخلی و خارجی منتشر می‌شود. در این سایت یا سایت گروه غرفه سازی ترسیم، می‌توانید لیست نمایشگاه تا تاریخ نمایشگاه مربوطه را دریابید. سپس برای شرکت در نمایشگاه و غرفه سازی و اطلاع از قیمت غرفه سازی با ترسیم تماس بگیرید. یا اینکه با ستاد مربوط به شغل خود تماس حاصل فرمایید و اطلاعات ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه را کسب کنید. استفاده از روش اول شامل تخفیف و قیمت ساخت غرفه بینظیر خواهد شد.

 

4.تبلیغات شهری دعوت به نمایشگاه

روش چهارم برای اطلاع از زمان برگزاری نمایشگاه، استفاده و دقت به تبلیغات شهری است.امروزه به دلیل پیشرفت قابل توجه نمایشگاه‌ها و همچنین علاقه شهروندان و رقبای کاری برای حضور در نمایشگاه تبلیغات محیطی و شهری هم چند برابر شده و اگر توجه کرده باشید این تبلیغات در سطح شهر مردم را از نمایشگاه ها آگاه کرده و به بازدید از نمایشگاه دعوت می کنند. البته در چنین شرایطی بازهم نقش غرفه سازی ترسیم را فراموش نکنید.

 

5. اطلاعات نمایشگاه در انجمن‌های مرتبط

روش پنجم کمی متفاوت است. در این روش باید از افراد با سطح روابط اجتماعی بالا بهره ببرید. اینجور افراد معمولا در انجمن‌های آنلاین و یا انجمن‌های فیزیکی حضور دارند. استفاده صحیح از انجمن‌ها برای اطلاع از شرایط شرکت در نمایشگاه و همچنین دریافت بهترین قیمت غرفه نمایشگاهی ، بسیار اهمیت دارد. معمولا افراد نسبت به کسب و کار و مشاغل خود در انجمن‌های مرتبط عضو می‌باشند که این انجمن‌ها اکثر نمایشگاه‌های داخلی و خارجی مربوطه را اطلاع رسانی می کنند.

 

6.تماس ستاد برگزاری با برندها

روش ششم، منتظر تماس از طرف ستاد برگزاری نمایشگاه باشید. معمولا ستاد برگزاری نمایشگاه برای افزایش مخاطبان نمایشگاه اقدام به تماس با برندها و شرکت‌های ثبت شده می‌کنند. با این روش باید منتظر باشید تا شاید با شما تماس بگیرند! و تاریخ های ثبت نام و برگزاری نمایشگاه را به مشارکت کنندگان اعلام می‌کنند.

 

7.شرکت‌های غرفه سازی

اگر تمایل به غرفه سازی دارید می توانید اطلاع از مراحل ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه را به شرکت‌های غرفه سازی بسپارید. گروه غرفه سازی ترسیم Tarsim دارای تیم مجرب در بخش‌های طراحی، مشاوره شرکت در نمایشگاه، اجرا و خدمات ساخت غرفه‌های فلزی می‌باشد. برای دریافت مشاوره جهت شرکت در نمایشگاه و همچنین استعلام قیمت با غرفه سازی ترسیم تماس بگیرید.

 

8.کانال‌های اطلاع رسانی نمایشگاه، همایش و رویدادها

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت، این روزها شاهد کانال‌ها و صفحه‌های مجازی زیادی هستیم که خوشبختانه اطلاع رسانی تاریخ‌ها و اطلاعیه‌های نمایشگاه هم از این طریق صورت می‌گیرد.

بنابراین شما می‌توانید برای شرکت در نمایشگاه از این روش‌ها استفاده کرده و در عرصه رقابت کسب و کار جزیی از مشارکت کنندگان نمایشگاه باشید. همچنین در ادامه میتوانید جهت راهنمایی دقیق‌تر با ثبت نظر در انتهای همین پست و یا تماس تلفنی با دفتر طراحی غرفه نمایشگاهی ترسیم، میتوانید برای شرکت در نمایشگاه اقدام کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید